Доставка

Нагадуємо, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, який Ви придбали, слід уточнювати у нашого менеджера до моменту його покупки.

Види доставки товарів, замовлених в інтернет-магазині "Явір-380":

  • Самовивіз із магазину

Наша адреса: м. Полтава, вул. Степана Кондратенка, 6. Забрати товари можна протягом робочого дня, згідно з графіком роботи магазину. 

  • Доставка товарів по Україні

Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією "Нова пошта". Вартість доставки замовлень розраховується службою доставки та сплачується клієнтом їй при отриманні товару.


Ми старанно та уважно ставимося до упаковки вантажу для того, щоб позбавити наших клієнтів, від виникнення проблем із вантажем. 

При отриманні товару у транспортній компанії Вам слід виконати такі дії:

  1. Перерахувати кількість місць.
  2. Уважно перевірити цілісність упаковки – відсутність пошкоджень коробки, транспортної стрічки, фірмового скотчу, цілісність контрольних пломб.

При виникненні підозри на доступ до вмісту відправки, необхідно звірити вміст вантажу з товарними накладними, що відправляються разом із вантажем. У разі виявлення нестачі товару в коробці, бухті, барабані, що перевіряється, необхідно скласти акт і завізувати його печаткою та підписом транспортної компанії. Повідомте про цей інцидент Вашого менеджера. При виявленні пошкоджень товару під час отримання на складі транспортної компанії, збережіть декларацію, коробки та пакувальний матеріал доти, доки питання не буде вирішено. Необхідно скласти акт та завізувати його печаткою та підписом транспортної компанії. Докладно опишіть характер пошкодження товару (упаковки товару) Вашому відповідальному менеджеру та надішліть фотографії пошкоджень.

При отриманні товару на складі "Явір-380":

При отриманні товару на складі необхідно звірити весь товар з товарною накладною. У разі виявлення нестачі, пошкоджень товару, зв'яжіться з Вашим менеджером та чекайте, доки питання не буде вирішено.